ציורי קיר לבריכה
יש הרבה בתים בארץ שיש להם חצר מחוץ לבית עם גינה, ובריכה קטנה או בינונית. ישנם בתים עם בריכות גדולות יותר שמובנות ברצפה.
בדרך כלל קיר בטון או גדר בטון מקיפים את הבריכה. קיר או גדר אלו הם ריקים, ומשעממים. אין בהם כל יחוד, ובמקום לקשט את החצר, הם מפריעים מבחינה חזותית לעיצוב החצר והבריכה.
בתור אמן שמתמחה בציורי קיר חיצוניים ופנימיים, יצא לי גם לצייר הרבה בחצרות של בתים פרטיים, וכמו כן על קירות ליד בריכות פרטיות.
עבודה שיצא לי לבצע לא מזמן ללקוח הייתה ציור קיר על קיר ממול לבריכה. הלקוח ביקש שהנושא יהיה קשור לים. יחד עם הלקוח בחרנו סקיצות בנושאי ים, עד שהגענו להחלטה איזה ציור הכי יתאים על הקיר מול הבריכה.
ציירתי חוף ים עם שחפים, דקלים, וכסאות שיזוף. הציור לקח לביצוע מתחילתו ועד סופו שני ימי עבודה בלבד.
בסיום הציור הלקוח יצא מאוד מרוצה, ושמח להכנס עם משפחתו לבריכה. ציור הקיר שנשקף מול הבריכה נתן תחושה של חופש, רוגע, והנאה.

זאת גם דרך מדהימה להראות לחברים, למשפחה ולשכנים את העיצוב החדש שלכם בחצר הבית.
יצא לי גם לבצע הזמנה ללקוח לפני כמה שנים בתוך הבריכה עצמה. הלקוח יבש את הבריכה, וציירתי על דפנות הבריכה ציורים תת ימיים.
ציירתי קיפודי ים, צבי ים, שונית אלמוגים, דגים, ושלל חיות ים אחרות. ברגע שהציור הושלם והתייבש, הלקוח יכל להפעיל את הבריכה, ולצלול לעולם תת ימי מדהים ביופיו! הלקוח והילדים מאוד שמחו, וכמו כן זאת דרך מדהימה לפתח לילדים את הדמיון, ולגרום להם לצאת לבריכה ולצלול בין שונית האלמוגים הצבעונית.
אם אתם רוצים להזמין ציור קיר לחצר הבריכה שלכם, או לבריכה עצמה ואתם לא בטוחים בדיוק מה תרצו, תמיד אפשר להתייעץ עם האומן. יש אנשים שדווקא יעדיפו ציור שלא קשור לים.
יש לקוחות שירצו ציורים מופשטים יותר, אבסטרקטים צבעוניים, טקסטורות ועיטורים שונים. הכל לפי טעמכם כמובן.
לסיכום, ציורי קיר באזור הבריכה הם לא רק קישוט ועיצוב פנים, הם גם דרך מדהימה להוסיף לאווירה של הבריכה כיף, עושר, נינוחות ורוגע.