בני נוער וציורי קיר

האם יכולתם לדמיין את הבית שלכם ריק מתמונות וציורים המקשטים את ביתכם? כמובן שזאת מחשבה שכנראה לא עברה בראשכם. אבל אולי גם המחשבה על ציורי קיר שישארו אתכם תמיד בכל רגע נתון בקירכם ובלבכם גם לא עברה. כנראה לא הכרתם את האומן הנכון לכך! “בשביל ליצור צריך בכל פעם להמציא את עצמך מחדש ולהפעיל את כל החושים ליצירה מושלמת.” כך אומר הצייר מארט.

בציורי קיר ישנם עולמות חבויים וקסומים שכל קבוצות גיל מוצאת בה את העולם המסתורי והקסום שלה. ציור קיר מקצועי איננו רק קישוט יפה המלווה אותך למבט חטוף, הוא עולם ומלואו, הוא האני העצמי שלכם. כל שאתם רק אוהבים ורוצים קרוב אליכם, בביתכם, אתם מתבוננים בו מלאי סיפוק. בשביל ילדכם, ציורי קיר הם עולם של דמיון, של פנטזיה, של פיתוח עצמי. בעזרת צבעים ודמויות צבעוניות הילדים נכנסים לעולם דמיוני משלהם ומפתחים את הדמיון ואף גם את הכישורים החברתיים בכך שמשתפים את חבריהם לשחק איתם בעולם הקסום. לבני נוער, ציורי קיר זה עולם של ביטוי עצמי.

בגיל שבין בגרות לילדות הנערים המתפתחים כבר יודעים מה הם אוהבים ומה הם רוצים. לכן זה מושלם בשבילם לקבל ציור קיר לחדר נוער כמתנה. הם יכולים להיות עם הזמרים, השחקנים, והסדרות שהם אוהבים במרחק נגיעה מהקיר!

בני נוער אוהבים לעצב חדרים שלהם בציורי קיר בנושאי ספורט. במיוחד בנים. כדומה אומנות לחימה, כדורגל, גלשנים, טניס, סמל מכבי ועוד.