התחדשות בלובי: יצירת סביבה צמחית מרהיבה באמצעות ציורי קיר

בבניין מגורים, הלובי המהווה נקודת מפגש לדיירים, חשוב במיוחד, מכיוון שהוא יוצר את האינטרקציה הראשונית בין השכנים, וכמו כן יוצר את הרושם הראשוני לבניין. אחת הדרכים היצירתיות והאומנותיות להפוך את הלובי לחלל מיוחד ומרהיב היא על ידי ציור קיר על ארונות החשמל שבפתחו.

ציורי הקיר של הצמחיה שצוירו על ידי האומן מרט נועדו בעצם לשקף ולהעביר את החוויה של היופי בחיי הטבע.

מה שמיוחד בציורי קיר, בשונה מטפטים, שציורי קיר שציורו על ידי אומן מקצועי מכניסים נופך אנושי ליצירה.

מרט האומן בעל ניסיון מעל ל-25 שנות ניסיון בציורי קיר, עם אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ, שצייר את ציורי הקיר הללו, מאזין לצורכי הלקוח בכבידה, ומכניס לכל יצירה ויצירה שלו את הנפש האומנותית שלו. 

בנוסף, בציור שבו הושקעה נפש האומן, נכנס אלמנט הרגש לכל צופה וצופה. בזכות הרגש ביצירה, הדייר שנכנס לבניין שואף השראה ומקבל רוגע, אלמנט זה מאחד בין לבבות השכנים, ונותן להם השראה למהלך היום.

התחושה הטבעית והירוקה שבציורי הקיר יכולה לשדרג את חוויית הכניסה לבניין, וליצור קשר ייחודי עם הטבע שנמצא מסביב (עציצים, עדניות, שתילים, וכו’).

עיצוב הלובי על ידי ציורי הקיר על ארונות החשמל מהווה דרך מקורית וייחודית ליצירת סביבה יפהפיה ומרשימה שתתרום לאווירת הבניין ותעניק לדיירים ולמבקרים חוויית חיים מיוחדת.

ציורי קיר המכילים בתוכם ציורים של צמחיה וטבע, מוסיפים לאווירה הביתית החמימה של בניין המגורים שלווה ורוך. 

הצבעוניות הירוקה, הכחולה, והסגולה מתקשרת היטב עם העיצוב החיצוני של הבניין שמסביבו נשתלו מגוון רחב של צמחי נוי מרהיבים בצבעוניות דומה לזו שבציורים.

כמו כן, עיצוב הפנים של הלובי מכיל בתוכו מגוון של ספות בצבעים ירוקים, כחולים, וסגולים שמשתלבים היטב עם ציורי הקיר שמרט האומן צייר. 

הציור מאפשר לדיירים ולמבקרים להרגיש חיבור עם הטבע והירק שבסביבתם, ולרומם את מצב רוחם בכל רגע נתון.

אם גם אתם רוצים לשפר ולייפות את הלובי בבניין המגורים שלכם, וליצור אווירה עיצובית מודרנית ובו זמנית חמימה, צרו קשר עם מרט האומן שיצור לכם בבניין יצירת מופת אומנותית.