מה הם הלקוחות של הסטודיו של מארט?

לקוחות פרטיים של הסטודיו בדרך כלל מזמינים ציורי קיר לחדרי ילדים, וגם מחוץ לבית. למשל לקיר חיצוני או ציור קיר בבריכה. תפאורות להצגות ילדים: יומי הולדת, בר/בת מצווה. ציורי קיר פנימיים וחיצוניים לעיצוב הבית – חדרי שינה, סלונים, ציורי קיר בחצר הבית ועוד.

בין הלקוחות עסקיים: בתי ספר, גני ילדים, עסקים שונים, מסעדות, תאטרונים, עיריות ומועצות מקומיות. מזמינים ציורי קיר פנימיים וחיצוניים, תפאורות, ציורים על החומות, ציורים על ארונות חשמל ועוד.

הלקוחות של מארט 100% מרוצים!

clients

מושב אביגדור

רצינו מאוד להודות לך על העבודה המקצועית והיסודית שעשית עבורנו, וכן על הזמן הרב שהשקעת בכך. ציור הקיר הענק שציירת על בית החוגים הוא יצירת אמנות מרשימה ומעוררת התפעלות, אשר שינתה לגמרי את פני הבניין.
בברכה: יואל, עדי ויואב – נציגי מושב אביגדור.

ראשון לציון

שלום רב לכם. אני רוצה לציין שמרט עשה עבודה אצלי בחצר. צייר ציור נוף מקסים ואין אדם שבא לבקר ולא התרשם. עשה עבודה יפה ונקייה אני ממליצה מאד לכל מי שיש קיר כמו שלי או כל ציור אחר. אצלי צייר לאורך קיר 14 מטר גובה 1.70 מ’. אני מאד נהניתי מהעבודה ומהביצוע שלו. אני מרגישה שיושבת בטבע.
ממש מ ק ס י ם.

משפחה מבת ים

לפני זמן מה נולדה לנו תינוקת והחלטנו לקשט את חדרה בציור קיר. מארט צייר לנו מספר סצנות מ’פו הדוב’. החדר פשוט השתנה, בתנו הקטנה מאוד אוהבת להיסתכל על הדמויות המצויירות שנראות כה חמודות. אנחנו מעריצים את החדר הזה. תודה, מארט

משפחה מרמת אביב

כאשר בננו היה קטן הוא מאוד אהב את הסדרה ספיידר-מן. הציורים של הדמויות המובילות היו על קירות חדרו. מאוחר יותר, כשגדל הוא התחיל להתעניין בגלשנים והחליט שבמקום ספיידר-מן הוא רוצה לראות על קירות חדרו ספורטאים גולשים. מארט ביצע את העבודה בהצטיינות. בנינו מאוד מרוצה! תודה!

משפחה מחולון

כרעם ביום בהיר הופיע בחדרנו נוף מקסים. מארט עשה את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.

משפחה מבת ים

אנחנו גרים ליד הים ודמויות ימיות מאוד מתאימות לביתנו. מארט עיצב את הסלון והמרפסת עם טעם ומקצועיות! תודה רבה!

 

קיבלת ציור קיר? כתבו חוות דעת