רקע מקצועי

מארט הינו צייר מוכשר, בעל יכולת קליטת צבעים נדירה, ראיה מיוחדת, והצלחות רבות בתחומי האומנות.
מארט נולד בקזחסטאן, רכש השכלה אקדמית קלאסית באומנות במוסד לאומנויות מהגבוהים ביותר בברית המועצות. לעבודת סיום מארט תרם ציורי קיר ענקיים לבית חולים לילדים חולי סרטן בעיר הבירה של קזחסטאן אלמאטא, וקיבל על כך עבודת הצטיינות. מארט היה בין המייסדים של קבוצת אנדגראונד ידועה של ציירים צעירים באלמטא. הקבוצה עשתה הרבה תערוכות שהשאירו הרבה תגובות בכלי התקשורת ובין אנשים שמעריכים אמנות. כשמארט עלה לארץ בשנת 1996, הוא היה כבר צייר מנוסה ועשרות תערוכות קבוצתיות ופרטיות היו מאחוריו. בישראל מארט המשיך לצייר תמונות שמן ורישומים, הציג את עבודותיו בגלריות ותערוכות מקומיות ובמספר מדינות בחו”ל. תמונות רבות נמצאות באוספים פרטיים בצרפת, טורקיה, קוריאה, אנגליה, ישראל, ארצות הברית ועוד.

איך זה התחיל

מארט החל את עבודתו כצייר ציורי קיר בשנת 1998. הכל התחיל מהזמנה גדולה של ציור קיר על קירות חיצוניים בבית ספר בבת ים. את עבודותיו מאוד העריצו והוא קיבל הזמנות נוספות לאחר מכן מבתי ספר, גני ילדים, ותיכונים. בנוסף לציור הקיר בבתי הספר מארט החל לעבוד כמורה במקצוע האומנות ולימד את הילדים בסיס של ציור. בין לקוחות המוסדות הגדולים היו: המכללה למנהל, קבוצת “טלדור” ועיריות שונות.

צורת העבודה

ציורי הקיר והטכניקה של מארט שונים מציירים אחרים. מכוון שיש לו השכלה באמנות, ראית צבעים, ויד מדויקת. אחרי בחירת ציור המתאים והכנת הקיר לציור, מארט מתחיל לצייר ישירות על הקיר בלי כלים מלווים (מקרן או שבלונה). הוא מצייר בטכניקת מכחול קלאסית עם שכבות צבע, מהירה ובעלת אהבה.

תמונות בד ורישומים

מארט משתמש גם ברישומים גראפיים ייחודיים שלו כדוגמה לציורי קיר. הרישומים של מארט אחרי עיבוד מיוחד והדפסה יכולים לשמש כפוסטרים או טפטים לעיצוב הבית. תמונות השמן של מארט מוסיפות ייחודיות ויוקרה לבית. הציורים של מארט תמיד מביאים יופי ושמחה, כי אהבתו הגדולה היא אומנות, ולכן הוא אוהב לחלוק אותה בעבודותיו.

לקוחותיו

כיום המון לקוחות פרטיים ועסקיים פונים למארט בהזמנות כמו: ציורי קיר לילדים, ציורי קיר לבית, לעסקים ולמוסדות החינוך. קיים גם מגוון רחב של עבודות אחרות כמו תפאורות לתאטרון, תפאורות לבר מצווה, שלטים לבתי עסק, חנויות, בארים ומסעדות, ציורים על ארונות חשמל, ועוד המון עבודות שונות.
בזכות היכולת המקצועית הרבה שלו, הדיוק, הטכניקה הייחודית ורמת הגימור הגבוהות, המהירות והחומרים האיכותיים והעמידים בהם הוא משתמש, ביכולתו ליצור במיוחד עבורכם ציורי קיר איכותיים ועשירים שילוו אתכם שנים רבות וטובות.